sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Gwiazdy Biznesu 2023 – Ruszyły zgłoszenia!
2023-08-01 13:48

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza do rywalizacji w 9. edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. Tegoroczny wyścig po prestiżowe statuetki potrwa do 17 września 2023.


O nagrodę mogą ubiegać się przede wszystkim przedsiębiorstwa, samorządy, jednostki samorządu terytorialnego, Instytucje Otoczenia Biznesu, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa dolnośląskiego oraz wspierają przedsiębiorczość.

 

Laureatów poznamy 6 października 2023 w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

 

Pretendenci do statuetek „Gwiazd Biznesu 2023” mogą zgłaszać się w następujących kategoriach:

 

Mikro Biznes
Mikro Firma
Mała Firma
Średnia Firma
Podmiot Ekonomii Społecznej
Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Instytucja
Samorząd Przyjazny Biznesowi
Osobowość

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września 2023. Uczestnictwo w rywalizacji jest BEZPŁATNE.

 

Wyboru laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji. Oceniane będą aktywności podejmowane w 2022 roku.

 

Wręczenie nagród zaplanowano na 06 października 2023 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Zakładamy, że w Gali Finałowej udział weźmie ok. 500 gości. Będą to osobowości regionu: przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury, politycy oraz znane osobowości.

 

– Nagroda gospodarcza „Gwiazdy Biznesu” ma za zadanie promować i nagradzać sektor mikro, małych i średnich firm. Jest to wyraz uznania dla przedsiębiorców, którzy inwestują w innowacyjne rozwiązania oraz angażują się w rozwój lokalnej społeczności, przynosząc tym samym liczne korzyści dla Dolnego Śląska. „Gwiazda Biznesu” to jedno z nielicznych w swoim rodzaju podziękowań dla tych, którzy tworzą nasz region zarówno w kwestii gospodarczej, jak i społecznej. Otrzymanie tego prestiżowego tytułu jest potwierdzeniem dobrej praktyki biznesowej oraz uwiarygodnieniem rzetelności firmy. Jest również wyrazem uznania za ciężką pracę i osiągnięcia. Warto również zaznaczyć, że do bezpłatnej rywalizacji w plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty z terenu Dolnego Śląska, w tym przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, podmioty ekonomii społecznej oraz organizacje promujące przedsiębiorców – podkreśla Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Jestem niezmiernie dumny, że mogę być częścią tego niezwykłego plebiscytu i świętować sukcesy lokalnych przedsiębiorców. Wierzę, że „Gwiazda Biznesu” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również szansa na jeszcze większy rozwój i sukces. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w biznesowej rywalizacji i dołączenia do grona laureatów, którzy na zawsze będą honorować Dolny Śląsk swoimi osiągnięciami – dodaje Robert Jagła.

 

Regulamin oraz ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl

 

Źródło: frw.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: