sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Magiczna pasja, czyli stroik na każdą okazję
2023-04-07 11:48

Okno ratusza w Dzierżoniowie zakwitło! A to za sprawą przepięknych kompozycji kwiatowych i, pomimo że sztucznych, efekt naprawdę jest niesamowicie żywy. Stroik na każdą okazję potrafi stworzyć Pani Agnieszka Trytko, to właśnie jej prace prezentowane są obecnie w "oknie artystycznym".


Pani Agnieszka, choć mieszka na pobliskiej wsi, z Dzierżoniowem związana jest od dawna. Tu kończyła szkołę średnia, tu wiele lat pracowała. Obecnie prowadzi własną działalność pod nazwą Magiczna Pasja. Pod tajemniczą nazwą kryje się działalność rękodzielnicza, którą Agnieszka Trytko zajmuje się 12 lat, a zawodowo od 5 lat. Wykonuje stroiki i kompozycje kwiatowe, dekoracje do domów, restauracji, sal weselnych i kościołów, a specjalizuje się w kompozycjach funeralnych. Swoją pracownię ma w domu, w Roztoczniku.

 

- Florystyka to moja pasja. Moja mama uwielbiała kwiaty i ona zawsze pięknie przystrajała nasz dom. Wystarczyło, że dotknęła gałązki i już było pięknie. Ja tego nie potrafiłam. Ale zawzięłam się i doszłam do wprawy – przyznaje Agnieszka Trytko.

 

Obecnie swoje kompozycje sprzedaje w całej Polsce, a nawet za granicą. Jej druga pasją są kulinaria, ale kwiaty są na pierwszym miejscu. W realizowaniu florystycznej pasji nie przeszkadza pani Agnieszce nawet niepełnosprawność ruchowa (nie ma jednej dłoni). - Wszystko dzięki talentowi i sile od Boga – podkreśla florystka.

 

Do zaprezentowania swoich kompozycji na wystawie namówił ją... dzielnicowy, któremu bardzo spodobały się stroiki. W Oknie Artystycznym ratusza pojawiły się głównie kompozycje świąteczne.

 

Źródło: dzierzoniow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: