sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Ciekawa rozmowa z naszym trenerem po transferze Leemeta
2026-06-02 14:24

Tuż po wczorajszym ogłoszeniu transferu Leemeta Böcklera porozmawialiśmy z trenerem Andrzejem Adamkiem. Wałbrzyski szkoleniowiec opowiedział nam o kulisach rozmów z zawodnikiem, jego roli w systemie taktycznym na nowy sezon oraz o tym, dlaczego profil mentalny Böcklera idealnie wpisuje się w wymagający, wałbrzyski charakter.


Jak długo Leemet Böckler znajdował się na Pana „radarze”? Czy był to zawodnik, którego obserwowaliście od dłuższego czasu, czy pojawił się jako „idealna okazja” na rynku transferowym?

 

 

Andrzej Adamek: Obserwowaliśmy Leemeta Böcklera już od dłuższego czasu. Śledziliśmy jego grę przez cały miniony sezon, gdy reprezentował barwy Miasta Szkła Krosno. Już wówczas wydawał się bardzo ciekawym zawodnikiem.

 

 

Rynek transferowy bywa nieprzewidywalny. Czy o podpis Leemeta musieliście mocno rywalizować z innymi klubami i co, Pana zdaniem, przeważyło na tym, że wybrał właśnie Górnika Zamek Książ Wałbrzych?

 

 

AA: Nie wiem, czy musieliśmy mocno rywalizować z innymi klubami. Myślę, że dosyć szybko udało nam się dojść do porozumienia z zawodnikiem i z agentem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w nadchodzącym sezonie Leemet będzie częścią naszej drużyny.

 

 

Böckler to zawodnik o świetnych warunkach fizycznych na swojej pozycji. Jak zamierza Pan wykorzystać jego wzrost i zasięg ramion w defensywie, która w Pana systemie zawsze odgrywa kluczową rolę?

 

 

AA: Leemet Böckler jest zawodnikiem, który daje pewną „uniwersalność” zarówno w ataku, jak i w obronie. Mam nadzieję, że będziemy mieli z tego zawodnika sporo korzyści.

 

 

Warunki fizyczne i umiejętności na boisku to jedno, ale wiemy, że dla Pana równie ważne jest to, jak zawodnik zachowuje się poza boiskiem i jakim jest człowiekiem prywatnie. Która z cech charakteru lub zachowania Leemeta przekonała Pan najbardziej?

 

 

AA: Przede wszystkim o zakontraktowaniu Leemeta zadecydowały względy sportowe. Jest to zawodnik „uniwersalny”, który może grać na pozycji 2 oraz 3. Dodatkowo jego ogromnym atutem jest wzrost i sprawność fizyczna, a także dobre rozumienie gry.

 

 

Kibice Górnika potrafią stworzyć niesamowitą presję, ale i ponieść zespół w trudnych momentach. Czy Leemet to typ „boiskowego twardziela” z chłodną, estońską głową, czy raczej gracz emocjonalny, który szybko złapie bezpośredni kontakt z trybunami i nakręci naszą publiczność?

 

 

AA: Trudno mi powiedzieć…myślę, że większość zawodników lubi grać przy żywo reagującej publiczności. Wydaje mi się, że Leemet też idealnie wpisze się w ten obraz, a doping wałbrzyskiej publiczności będzie mu na pewno bardziej pomagał niż przeszkadzał.

 

 

gornikwalbrzych.com.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: