sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Najlepszy pracownik Poczty Polskiej pracuje w Pieszycach
2023-01-20 12:30

Mieszkanka Pieszyc zajęła I miejsce w Konkursie na Profesjonalnego Pracownika Poczty Polskiej S.A. w kategorii Obsługa Klienta. Pani Anna Majcherkiewicz pracuje w Urzędzie Pocztowym w Pieszycach jako specjalistka do spraw obsługi klienta. Jak wyglądał konkurs?


Konkurs zawodowy realizowany był w dwóch etapach – regionalnym i centralnym. Etap regionalny zaczynał się od wypełnienia testu on-line składającego się z czterdziestu pytań wiedzy ogólnej o Poczcie Polskiej. Po prawidłowym wypełnieniu pytań testowych, pani Anna zakwalifikowała się do części ustnej I etapu, który odbył się w Regionie Sieci we Wrocławiu, gdzie odpowiadała przed Komisją konkursową na trzy wylosowane pytania dotyczące ścisłych zagadnień związanych z usługami pocztowymi, procedurami i przepisami stosowanymi w firmie. Na etapie regionalnym Pani Anna zajęła I miejsce.

 

- Pierwsze miejsce było moją przepustką do etapu centralnego, który polegał na przygotowaniu pracy pisemnej na jeden z trzech tematów kategorii Obsługi Klienta – opowiada Pani Anna Majcherkiewicz. - Temat mojej pracy to: „Sprzedaż w dobie wysokiej inflacji – jak wzbudzić w Kliencie potrzebę zakupową? Jakie są sposoby na skuteczną sprzedaż z perspektywy bezpośredniej obsługi klienta detalicznego w placówce pocztowej?”. W pracy skupiłam się na odpowiedziach na zadane pytania, proponując pomysły, które są według mnie sposobem na skuteczną sprzedaż w dzisiejszych trudnych czasach. Skoncentrowałam się w niej także na elemencie budowania pozytywnych relacji pomiędzy pracownikiem i klientem. Na tym etapie spośród 17 Regionów Sieci w całej Polsce Komisja konkursowa wybrała pięć najlepszych prac. W tym była też moja!Kilka dni po tym do Pani Anny dotarło zaproszenie do udziału w finale konkursu, który odbył się 16 listopada 2022 r. w Warszawie. Zadaniem naszej specjalistki była obrona swojej pracy oraz odpowiedzi na pytania Komisji konkursowej, dotyczące opisanych zagadnień merytorycznych.

 

W finale pracownica Poczty Polskiej w Pieszycach okazała się bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. Nagrodami za osiągnięcie najwyższego wyniku był dyplom i złota odznaka „Profesjonalny Pracownik Poczty Polskiej S.A.” oraz nagroda pieniężna, które Pani Ani wręczał Prezes spółki Krzysztof Falkowski.

 

Jak podkreśla sama, jest bardzo szczęśliwa i dumna ze swojego sukcesu zawodowego. I wcale nas to nie dziwi. Serdecznie gratulujemy wyników i jesteśmy dumni, że najlepszy pracownik Poczty Polskiej pracuje w Pieszycach.

 

Źródło: pieszyce.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: