sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Ślubne Inspiracje w dniu Twojego ślubu
2016-02-12 13:16


Najważniejsze chwile w życiu wymagają specjalnej oprawy. Firma Ślubne Inspiracje oferuje Państwu wykonanie oprawy dekoratorskiej wszelkich uroczystości tj. śluby, wesela, komunie, chrzty, bale, bankiety, konferencje, przyjęcia urodzinowe itp. O szczegółach działalności firmy rozmawiamy z właścicielką Iwona Kuczyńską


Jakie usługi obejmuje Państwa oferta?
Na rynku istniejemy juz niemal 35 lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Nasza kwiaciarnia oferuje szeroki wachlarz usług florystycznych. Jednym z aspektów naszej działalności jest dekorowanie sal weselnych, kościołów, wykonywanie bukietów ślubnych i okolicznościowych. Staramy się robić to tak, by ten wyjątkowy dzień zyskał też wyjątkową oprawę w postaci niepowtarzalnych bukietów i dekoracji. Oferujemy kompleksową usługę imprezy, jesteśmy w stanie stworzyć spójny styl i charakter wizualny uroczystości, co nie tylko podniesie wartość estetyczną, ale będzie piękną oprawą do pamiątek w postaci zdjęć.
Z jakich materiałów wykonywane są dekoracje?
Dekorowanie sal daje duże możliwości wyborów materiałów i kolorów z jakich wykonuje się wystrój. Oferujemy elementy dekoracyjne jak podświetlane wazony, szklane tuby, kielichy, świeczniki, latarenki, ściana jako tło za Parą Młodą, tkaniny w różnej gamie kolorystycznej (szyfon, tiul, organza), a wszystko to podkreślą świece i bukiety z żywych kwiatów.
Czy firmy również mogą skorzystać z Państwa usług?
Oczywiście. Oprawę florystyczną proponujemy nie tylko na okoliczność ślubu, ale takich imprez jak chrzciny, komunie, bankiety, eventy firmowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy, urzędy instytucje z naszego regionu.
W jaki sposób można złożyć zamówienie?
Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, e - mailowo lub zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni przy Pl. Odrodzenia 16 w Boguszowie-Gorcach. Gwarantujemy staranne wykonanie, najwyższą jakość użytych komponentów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy.
Dziękuję za rozmowę
 

 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: