sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Rozmowa z Jackiem Cichurą, Starostą Wałbrzyskim
2017-02-15 11:38

RED: Panie Starosto, budżet na rok 2017 Rada Powiatu uchwaliła jednogłośnie. Jak Pan skomentuje ten fakt?

Jacek Cichura: Dla mnie i całego Zarządu jest to oczywiście sukces, powtórzę to co mówiłem bezpośrednio po sesji – cieszę się, że opozycyjni radni odrobili tym razem lekcję.


RED: Skąd się zatem biorą sukcesy obecnego Zarządu?

JC: Przed Powiatem Wałbrzyskim stoją duże wyzwania, których my się nie boimy. Od początku swojej kadencji podkreślałem, że wprowadzę nową jakość w zarządzaniu Powiatem. Sprawnie działająca kontrola menadżerska przynosi widoczne efekty. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowywane, przetargi ogłaszamy już na początku roku, dobrze współpracujemy z samorządami i instytucjami rządowymi. Jesteśmy jednym z liderów wśród powiatów na Dolnym Śląsku, rozwiązujemy rzeczywiste problemy mieszkańców naszego powiatu. Działamy na wielu płaszczyznach, min. remontujemy drogi, walczymy z bezrobociem, inwestujemy w oświatę i kulturę. To nie przypadek, że Powiat Wałbrzyski został pierwszym laureatem programu Dolnośląska Stolica Kultury. Chcę tutaj również serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego za dobrze wykonaną i ciężką pracę – bez zaangażowania ludzi nie byłoby tych sukcesów, ja to dostrzegam, doceniam i dziękuję im za to.

RED: Panie starosto, proszę zatem przybliżyć naszym czytelnikom plany Zarządu Powiatu na ten rok?

JC: Oczywiście w 2017 r. będziemy kontynuować boom inwestycyjny, wyremontujemy blisko 20 km dróg powiatowych oraz mosty, jest to jeden z naszych priorytetów z uwagi na poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa mieszkańców i wszystkich użytkowników dróg powiatowych. Praktycznie każdy z nas codziennie z nich korzysta - jeździ do pracy, do rodziny, wozi dzieci do szkół i przedszkoli. Planujemy też szereg remontów i modernizacji w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, będziemy wspierać jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, pozyskaliśmy środki na wdrażanie odnawialnych źródeł energii w obiektach użyteczności publicznej, staramy się pozyskać środki na realizację projektu „ Platforma e-usługi administracji publicznej Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu”, będziemy też aktywnie wspierać rozwój kultury. Przedstawiam Państwu jedynie ogólny zarys działań które Zarząd Powiatu pod moim kierownictwem będzie realizował w tym roku, jak pan redaktor widzi zabrakłoby stron w gazecie na ich wyszczególnienie.

RED: Faktycznie Panie Starosto jest tego sporo, będziemy zatem sukcesywnie dopytywać i przedstawiać działania naszym Czytelnikom. Dziękuje za rozmowę.

JC: Ja również dziękuję za rozmowę.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: