sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Pewna inwestycja w nieruchomość
2014-09-09 12:26

Pracownicy Biura Obrotu Nieruchomościami „RENOMA” z Wałbrzycha to specjaliści w swojej branży. Wiedzą jak bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić operację kupna czy sprzedaży mieszkania. Wynajmą lub znajdą dla Klienta lokal, który będzie mu odpowiadał.


- Czy kupno mieszkania to dobra inwestycja?
- Wbrew pozorom to idealny moment na zakup lokalu mieszkalnego.
- Dlaczego?
- Bo w obecnej sytuacji na rynkach finansowych w Polsce i na świecie, przy utrudnionym dostępie do kredytów, przy bardzo dużej podaży a zmniejszonym popycie, nastąpił spadek cen na rynku wtórnym. Potencjalny kupiec dysponujący gotówką może nabyć lokal za okazyjną cenę, a biorący kredyt może w tej chwili mocno negocjować z bankiem warunki kredytu. Przy nieopłacalnych lokatach czy wahaniach w kursach walut, nabycie mieszkania i wynajęcia go powoduje realny dochód. Tym bardziej, że ceny wynajmu nie spadły na przestrzeni ostatnich lat. Zainteresowanie jest bardzo duże. Obserwujemy to m.in. w naszym biurze, gdzie posiadamy szeroką ofertę. Zarówno mieszkań przeznaczonych do sprzedaży jak i wynajmów.
- Na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania?
- Najważniejsze jest bezpieczeństwo transakcji. Każda zainteresowana osoba nabyciem lokalu powinna zgłosić się do biura nieruchomości. Wybór biura powinien być również przemyślany. Niestety w dalszym ciągu klient nie interesuje się, rzadko pyta, sprawdza, czy obsługująca je osoba posiada licencje zawodową lub przynajmniej działa pod jej bezpośrednim nadzorem. Biuro RENOMA oprócz długoletniego doświadczenia posiada licencjonowanego pośrednika, co daję gwarancję prawidłowego, szybkiego i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Warto nam zaufać. To właśnie Pośrednik wie na co należy zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania. Chętnie pomożemy i podpowiemy.
- Jakie warunki należy spełnić, aby zakupić lub wynająć mieszkanie?
- Podstawowy warunek jaki musi spełnić klient to chęć i zdecydowanie oraz pełna świadomość swojej sytuacji finansowej. Niestety zdarzają się jeszcze przypadki, że klient chcący nabyć lokal nie zweryfikował swojej zdolności kredytowej i w konsekwencji bank odmawia mu kredytu na zakup wybranego lokalu. My z naszej strony możemy sprawdzić zdolność kredytowa klienta, wyszukać dla Niego odpowiedniego mieszkania i przeprowadzić skutecznie i pewnie całą transakcję.
- Czy ceny mieszkań w Wałbrzychu są porównywalne do cen mieszkań w miastach o podobnej wielkości?
- Wałbrzych jest średniej wielkości miastem liczącym około 120 tysięcy mieszkańców. Średnia cena za metr (mając na uwadze stare i nowe budownictwo) kształtuje się obecnie w okolicach 2200 złotych. Kwota ta zależy oczywiście od wielu czynników. Wpływ na cenę w danym mieście ma m.in. jego położenie, uwarunkowa nia historyczne, siła gospodarcza czy perspektywy rozwoju. Na przykład średnia cena metra kwadratowego w Legnicy wynosi około 2800 złotych, w Tarnowie, Zielonej Górze i Kaliszu to około 3200 złotych.
Źródło: 30minut.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: