sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Stylowy Ibis zaprasza
2013-11-20 12:45

  Należy do światowej klasy hoteli biznesowych marki Ibis. Różni się od obiektów w okolicy wystrojem oraz formułą usług. O szerokiej ofercie Hotelu rozmawiamy z dyrektor Sandrą Stawowczyk.
- Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak będą wyglądały w Hotelu Ibis Styles?- Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Firm chcących zorganizować spotkanie wigilijne dla swoich pracowników. Niezapomniana atmosfera, stylowe wnętrza, dźwięk najpiękniejszych polskich kolęd oraz tradycyjne potrawy sprawią, iż poczujecie się Państwo jak podczas Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Przyjęcia gwiazdkowe odbywać się będą w salach konferencyjnych lub w restauracji hotelowej, zależnie od ilości osób. Zapewniamy dekorację stołów. Prezenty, św. Mikołaj oraz dodatkową oprawę muzyczną – ( dj lub zespół ) w zależności od życzenia klienta.
- Czy w najbliższym czasie planują Państwo inne imprezy tematyczne?
- Kolejna impreza tego typu odbędzie się w karnawale 15.02.2013r. – Bal Maskowy Retro Party Przez cały listopad i grudzień zapraszamy firmy do organizacji wigilijnych spotkań firmowych, oferta dostępna jest na naszej stronie www.ibisstyles-walbrzych.pl w zakładce Oferty.
- Jakie promocje mają Państwo w obecnej chwili dla osób chcących przyjechać na wypoczynek?
- Aktualnie promujemy specjalną jesienną promocję cenową na noclegi.
Dla Gości posiadających kartę lojalnościową Accor Le club drink Stylowy Ibis zaprasza do wyboru w barze przy każdorazowym pobycie.
- Dlaczego Hotel Ibis Styles jest wyjątkowy?
- Hotel Ibis Styles jest jak sama nazwa wskazuje stylowy. Różni się od obiektów w okolicy wystrojem oraz formułą usług. Należy do światowej klasy hoteli biznesowych marki Ibis, która reprezentuje sieć Accor. W naszym obiekcie oprócz bezpłatnego parkingu, Internetu oraz śniadania Goście mają całodobowy dostęp do kawy i herbaty oraz bar czynny 24 h/ 7 dni w tygodniu.
Organizujemy cateringi, imprezy okolicznościowe, firmowe, bankiety na najwyższym poziomie. Nasze jedzenie jest smaczne, pięknie wygląda, jest lekkie i kolorowe, jak cała koncepcja naszego hotelu. Personel jest niezwykle miły, dobrze wyszkolony co również świadczy to o naszym profesjonalizmie.
Dziękuję za rozmowę Elżbieta Cichocka
Źródło: 30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: