sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
 Wyboksowała srebro
2012-12-18 09:21

Monika Kobylarz, która na co dzień trenuje w wałbrzyskim klubie Kaczor Boks Team, wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Europy Kadetek we Władysławowie. Zawodniczka w finale musiała uznać jedynie wyższość rywalki z Rosji, Ekateriny Paltsevy. O drodze do sukcesu i trenowaniu sportu walki opowiada w wywiadzie udzielonym naszej redakcji.
- Ciężko było wywalczyć ten tytuł? Jak wyglądały finałowe konfrontacje podczas zawodów?


 - Muszę przyznać, że nie było łatwo, gdyż przed mistrzostwami nie było wyznaczonej nawet dziewczyny, która ma na nie pojechać. Okazało się, że to właśnie ja oraz dwie inne zawodniczki będziemy reprezentować Polskę. Byliśmy we Władysławowie na obozie, który trwał miesiąc i trener wybrał mnie do kategorii wagowej do 46 kilogramów. Podczas samych eliminacji miałam walkę o brązowy medal. Zmierzyłam się z Bułgarką, którą dość szybko udało mi się pokonać. Następną rywalką była Włoszka. Tutaj walka była bardzo wyrówna, gdyż po dwóch rundach remisowałyśmy. Dopiero trzecia okazała się decydująca i udało mi się wygrać jednym punktem. W finale zmierzyłam się z Rosjanką, która okazała się doświadczoną zawodniczką i nie udało mi się zdobyć „złota”. 

- Od jak dawna trenujesz boks? Sport, który wydawałoby się jest przeznaczony dla mężczyzn… Jak podchodzą do tego Twoi znajomi i rodzina? 
- Chodzę na treningi od ponad dwóch lat. Po prostu podoba mi się ta dyscyplina. Moja rodzina jest podzielona, mniej więcej pół na pół. Nie wszyscy podzielają mój entuzjazm, ale cóż… kontuzje zdarzają się przecież w każdym sporcie? 
- Jak często trenujesz? 
- Spotykamy się regularnie. Ćwiczę co najmniej cztery razy w tygodniu. Bywa również, że treningi odbywają się w soboty. Taki sport uczy samodyscypliny i tego, że droga czasem jest żmudna i wymaga od nas wiele wysiłku. Jeżeli jednak człowiek się przyłoży to jest w stanie osiągnąć sukces. 
- Jakie jest Twoje największe marzenie sportowe? 
- W maju odbędą się Mistrzostwa Świata w Turcji. Bardzo bym chciała uplasować się tam na wysokiej pozycji. Nie ukrywam, że marze o medalu. 
- Tego Ci właśnie życzymy. Dziękuję za wywiad
źródło: 30 minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: