sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Jeszcze nie ma wody, a już ktoś „tonie”...
2012-10-15 13:58


- Czy macie coś sobie do zarzucenia?. Czy z Waszej strony nie było żadnych uchybień? - zapytaliśmy prezydenta Romana Szełemeja, prezydenta Wałbrzycha, który prowadził konferencję prasową w sprawie konfliktu spółki Aqua – Zdrój z Budopolem. - Nie. Nic. - odpowiedział pewnie Szełemej. Z dokumentów, do których dotarli dziennikarze naszej gazety i portalu www.wiadomosciwalbrzyskie.pl wynika, że pytań w tej sprawie jest bardzo dużo. Trudno bowiem nie wierzyć papierom, gdy znajdują się na nich pieczątki i podpisy. Wówczas byłoby to świadome fałszowanie dokumentacji. Ale po kolei... Po analizie pism, w których posiadanie weszliśmy, pojawiło się szereg pytań i wątpliwości. Wynika z nich bowiem, że miasto i spółka mogły najprawdopodobniej dać powody do zerwania umowy przez drugą stronę. Jak wytłumaczyć bowiem notatkę służbową z 13 marca 2012 roku podpisaną przez kierownika projektu budowy kompleksu, w której czytamy: „W trakcie spotkania na budowie Centrum Turytsyczno – Sportowego Aqua – Zdrój w Wałbrzychu w biurze kierownika projektu w dniu 13 marca 2012 roku Pan Prezes Bogdan Stanek reprezentujący spółkę celową Aqua – Zdrój oznajmił, iż rozpoczęcie spłaty zaciągniętego przez Spółkę celową kredytu na przedmiotową inwestycję musi nastąpić w sierpniu 2012 roku. Pan prezes Bogdan Stanek stwierdził ponadto, iż reprezentowana przez niego spółka nie posiada środków na spłatę w/w kredytu oraz nie wie w jaki sposób je pozyskać. Brak takich środków doprowadzi spółkę do upadłości , co uniemożliwi dokończenie prowadzonej inwestycji”.


Na spotkaniu, z którego sporządzono powyższą notatkę , obecne były trzy osoby. Na kolejnym, które miało miejsce 23 sierpnia, obecnych było – wg zestawienia, które posiadamy, już 10 osób. Od przedstawicieli spółki, po głównego wykonawcę i podwykonawców. Treść dokumentu brzmi następująco: „W dniu 23 sierpnia 2012 roku po spotkaniu na budowie Centrum Turystyczno - Sportowym Aqua Zdrój pomiędzy Panem Prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem,a wymienionymi powyżej osobami Prezes Spółki Celowej Aqua Zdrój Pan Bogdan Stanek oznajmił, że reprezentowana przez niego spółka jest w tragicznej kondycji finansowej i istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie będzie zmuszona ogłosić upadłość”. Pod nią również figuruje pieczątka i podpis kierownika budowy. Pytań mamy znacznie więcej. Chociażby: czego dotyczyła ugoda sądowa z wykonawcą podpisana 31.01.2012 roku? oraz czy jakaś działka/działki, które były zabezpieczeniem kwoty gwarantowanej są obciążone prawami osób trzecich?. - Czy pracownicy, zarząd spółki kiedykolwiek publicznie informował o grożącej spółce upadłości, możliwości ewentualnej upadłości, kłopotach finansowych etc.? - zapytaliśmy oficjalnie przedstawicieli Aqua – Zdroju. - Sytuację finansową Spółki określają dostępne publicznie informacje na stronach KRS (sprawozdanie finansowe za lata poprzednie, tj. rachunek zysków i strat oraz plan rzeczowo - finansowy na 2012 rok) i wskazują na stabilną sytuację finansową oraz pełne zabezpieczenie finansowe realizowanej inwestycji, więc tylko takie informacje były publicznie prezentowane przez Zarząd Spółki i jej pracowników – usłyszeliśmy w odpowiedzi. Listę pytań przesłaliśmy do Aqua – Zdroju w środę popołudniu. Odpowiedzi otrzymaliśmy kilka minut przed wysłaniem gazety do druku. Dlatego całość można przeczytać na na stronie internetowej gazety www.30minut. pl oraz portalu www.wiadomosciwalbrzyskie. pl Norbert Jung
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: