sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Chudnij i odżywiaj się zdrowo
2012-08-07 10:07

Nieprawidłowa dieta wynikająca ze stresującej pracy, niezdrowy tryb życia (prowadzony głównie przez mężczyzn), przybieranie na wadze w okresie menopauzy oraz niezdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i młodzieży. Jak się pozbyć zbędnych kilogramów? Rozmowa z Panią Anną Herudzińską z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Czy można u Państwa skorzystać z bezpłatnych konsultacji? Na czym one polegają? - Nadwaga i otyłość to problemy, z którymi często borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ich przyczyną może być niewłaściwy sposób odżywiania. W celu ustalenia czy wina leży po stronie nieodpowiedniego jadłospisu oraz skutecznego pożegnania zbędnych kilogramów warto zgłosić się do specjalisty. W Centrach Dietetycznych Naturhouse

w Wałbrzychu i Świdnicy można skorzystać z bezpłatnych konsultacji, podczas których Dietetyk wykonuje wszelkie niezbędne pomiary składu ciała i ocenia dotychczasowy sposób odżywiania, a także w razie problemów, proponuje rozwiązanie.
- Jakie są najczęstsze przyczyny nadwagi?- Najczęstszymi problemami, z jakimi spotykają się dietetycy Naturhouse w swoich gabinetach to: kilogramy po ciąży, nieprawidłowa dieta wynikająca ze stresującej pracy, niezdrowy tryb życia (prowadzony głównie przez mężczyzn), przybieranie na wadze w okresie menopauzy oraz niezdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i młodzieży.
- W jaki sposób szybko i skutecznie można pozbyć się zbędnych kilogramów?- Schudnąć szybko, nie znaczy wcale zdrowo. Pamiętajmy, że każda dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna – niezbędne produkty powinny być łatwo dostępne, a sposób przygotowania posiłków nieskomplikowany. Poza tym podczas diety stosujemy odpowiednio dobrane suplementy, które przyspieszają przemianę materii, regulują pracę jelit, redukują efekt łaknienia. Powodują także, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Nasi klienci stosując kompleksowy program odchudzający chudną od 1- 2, 5 kg tygodniowo.
- Co zrobić, aby nie uniknąć tzw. „efektu jo jo”?
- W centrum Naturhouse zwracamy przede wszystkim uwagę na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Wszystkim osobom, które stosują nasz plan żywieniowy, gwarantujemy etap stabilizacji. Jest to kluczowy okres każdej diety, gdyż bezpośrednio po zakończeniu odchudzania najbardziej grozi nam powrót do starej wagi. Nasz dietetyk ustala dla każdego indywidualny sposób żywienia oraz edukuje jak żyć zdrowo by problem nigdy więcej się nie pojawił.
- Czy dietetyk jest w stanie zaplanować nam odpowiednią dietę na dłuższy okres?
- Jak najbardziej. Ludzie w zależności od wieku, potrzeb, wykonywanego zawodu, trybu życia i przebytych chorób znacznie różnią się od siebie. Dieta powinna być dobrana indywidualnie do naszych potrzeb. Odpowiedni jadłospis ułożyć może jedynie wykwalifikowany dietetyk, po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów oraz wywiadzie na temat- Schudnąć szybko, nie znaczy wcale zdrowo. Pamiętajmy, że każda dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna – niezbędne produkty powinny być łatwo dostępne, a sposób przygotowania posiłków nieskomplikowany. Poza tym podczas diety stosujemy odpowiednio dobrane suplementy, które przyspieszają przemianę materii, regulują pracę jelit, redukują efekt łaknienia. Powodują także, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Nasi klienci stosując kompleksowy program odchudzający chudną od 1- 2, 5 kg tygodniowo.
- Co zrobić, aby nie uniknąć tzw. „efektu jo jo”?
- W centrum Naturhouse zwracamy przede wszystkim uwagę na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Wszystkim osobom, które stosują nasz plan żywieniowy, gwarantujemy etap stabilizacji. Jest to kluczowy okres każdej diety, gdyż bezpośrednio po zakończeniu odchudzania najbardziej grozi nam powrót do starej wagi. Nasz dietetyk ustala dla każdego indywidualny sposób żywienia oraz edukuje jak żyć zdrowo by problem nigdy więcej się nie pojawił.
- Czy dietetyk jest w stanie zaplanować nam odpowiednią dietę na dłuższy okres?
- Jak najbardziej. Ludzie w zależności od wieku, potrzeb, wykonywanego zawodu, trybu życia i przebytych chorób znacznie różnią się od siebie. Dieta powinna być dobrana indywidualnie do naszych potrzeb. Odpowiedni jadłospis ułożyć może jedynie wykwalifikowany dietetyk, po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów oraz wywiadzie na temat dotychczasowego trybu życia. Specjalista zawsze udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz jasno i przejrzyście wyjaśni zasady postępowania w trakcie kuracji. Dietetyk jest źródłem pewnej, fachowej i sprawdzonej wiedzy.
- Z jakich produktów powinniśmy zrezygnować, aby utrzymać odpowiednią wagę?
- Przede wszystkim powinniśmy zrezygnować ze słodkich, słonych i tłustych przekąsek, ograniczyć węglowodany i alkohol, a przede wszystkim zwiększyć ilość warzyw i owoców w naszym codziennym menu. Kati

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: