sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Profesjonalnie i skutecznie
2012-07-26 10:00


py, wysoki poziom nauczania, korzystne dla klienta warunki uczestnictwa i płatności – to wyróżnia Centrum nauki Języków Obcych WW. - Dlaczego warto się tam zapisać? - pytamy właścicielkę Beatę Mołdę. Czy teraz, tuz przed wakacjami, prowadzicie zapisy na kursy językowe?

- Tak, oczywiście. Wiele grup zostaje z nami na wakacje. Można dopisać się do takiej grupy w dowolnej chwili. Oprócz tego tworzą się też nowe grupy. Zapisy prowadzimy przez cały rok.

- W jaki sposób prowadzona jest klasyfikacja uczestników?

- Prowadzimy rozmowy. Można także wypełnić test kwalifikacyjny. Dla pewności zapraszamy na zajęcia próbne do grup.

- Jakimi metodami nauczacie?
- Przede wszystkim pracujemy metodą bezpośrednią. Jest to metoda, która w głównej mierze opiera się na mówieniu w języku obcym. Lektor od początku bardzo dużo rozmawia ze słuchaczami, a oni uczą się odpowiadać na jego pytania. Nauka odbywa się dynamicznie, z zachowaniem naturalnej kolejności procesu poznawczego: najpierw słyszymy, następnie mówimy, czytamy, a na końcu piszemy. W metodzie tej jest bardzo dużo powtórek. Pomimo tego, rezultaty nauki widać o wiele szybciej niż w przypadku metody tradycyjnej. Dzieje się tak, ponieważ w czasie zajęć uczestnicy non stop słyszą jaklektor mówi w języku obcym, a przy tym koncentrują się, aby odpowiedzieć na jego pytanie. Daje to bardzo dobry poziom osłuchania się z językiem. Kursanci dużo rozumieją i nie boja się mówić. Oprócz metody bezpośredniej oferujemy także zajęcia metodą tradycyjną z ukierunkowaniem na konwersacje. Są to przeważnie kursy typu Business English lub przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów.

-Á propos egzaminów – czy można w waszej szkole uzyskać jakiś certyfikat?

- Tak. Od ponad roku współpracujemy z Educational Testing Service i posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC, WiDaF i TFI. Szczerze polecam zdawanie właśnie tych egzaminów, ponieważ nie wymagają wcześniejszego zadeklarowania się, na jakim poziomie będziemy zdawać. To egzamin pokazuje, jaki jest nasz poziom znajomości języka. Certyfikaty TOEIC, WiDaF i TFI są rozpoznawalne przez większość instytucji na całym świecie. Jeżeli ktoś chciałby zdać taki egzamin, zapraszamy do naszej szkoły.

- Czy macie w ofercie jakieś promocje wakacyjne? - Tak. Osoby, które rozpoczną z nami naukę w okresie wakacyjnym, tj. od 25 czerwca do końca sierpnia, będą w tym okresie miały prawo do 15% rabatu. Osobom, które już teraz biorą udział w naszych zajęciach, proponujemy bezpłatne konwersacje w lipcu i sierpniu.

- Kiedy odbywają się zajęcia? Czy szkoła w okresie wakacji jest otwarta w tych samych godzinach, co w ciągu roku szkolnego?

- Zajęcia grup w okresie wakacji nadal będą się odbywały w godzinach popołudniowych. Zajęcia indywidualne według ustaleń. Godziny otwarcia na pewno będą podane na naszej stronie internetowej www.centrumnaukiww.eu . W tej chwili nie mamy jeszcze dokładnego grafiku na wakacje. Do końca czerwca na pewno można nas odwiedzić w tygodniu pomiędzy 13:30 a 19:00, w piątki od 15:00. Można także umówić się telefonicznie pod nr 512 466 922 lub napisać do nas e-mail: sekretariat@ centrumnaukiww.eu Zapraszamy do bezpłatnych lekcji próbnych w istniejących grupach.

- Na jaki język można zapisać się w okresie wakacyjnym?

- Głównie na język angielski, ale również niemiecki. Dla chętnych przeprowadzimy także inne szkolenia – mogą to być np. szkolenia językowe związane z konkretną branżą, przed wyjazdem do pracy.

- Dlaczego warto zapisać się do Waszej szkoły?

Z wielu powodów, takich jak np. dobra atmosfera, małe grupy, wysoki poziom nauczania, korzystne dla klienta warunki uczestnictwa i płatności. Ale przede wszystkim, dlatego, że u nas nikt się nie nudzi. Zapraszamy serdecznie! Kat


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: