sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Nauka z każdego miejsca na świecie
2012-01-30 13:15

Oferta kursów jakie oferują jest bardzo bogata. Po ukończeniu niektórych z nich można od razu znaleźć u nich zatrudnienie. Na czym polega sukces firmy szkoleniowej EU College? Wyjaśnia dyrektor Milena Borkowska.
- Jakie kursy oferują Państwo w Global Service M&A?
- Posiadamy szeroką gamę specjalistycznych kursów tj. kursy j.obcych, kosmetycznych, fryzjerskich, księgowości, pierwszej pomocy, opiekuna w żłobku lub klubie malucha, przy czym organizujemy praktyki 80 godzin, opiekuna osoby starszej, oraz wiele innych. Przede wszystkim oferujemy kursy i szkolenia zaspokajające zapotrzebowanie rynku. Wśród organizowanych kursów znajduje się cieszący się dużą popularnością kurs opiekuna osoby starszej oraz kurs języka niemieckiego. Po ukończeniu tego typu kursu osoby, które zdadzą egzamin końcowy dostają zatrudnienie w firmie Global Service M&A przy opiece nad osobą starszą na terenie Niemiec. Wśród konkurencji wyróżnia nas to, iż jako firma szkoleniowa posiadamy zaświadczenie MEN.
 - Jakie metody nauczania stosują Państwo w firmie?
- Organizujemy cztery rodzaje kursów. Tradycyjny, czyli organizowany w siedzibie firmy w Świdnicy lub we Wrocławiu. Bleanded-learning łączący w sobie zalety szkoleń tradycyjnych oraz szkoleń odbywających się dzięki platformie e-learningowej. W siedzibie organizatora szkolenia, czyli dojeżdżamy do klienta. Oraz E-learning, nowy i wygodny sposób na zdobywanie wiedzy. Korzystanie z e-learningu sprawia, że jest możliwość elastycznego zarządzania czasem swojej nauki.
- Jak wygląda nauka na platformie e-learningowej?
- Każda z osób, która bierze udział w nauce poprzez e-learning, może dostosowywać tempo swoich poczynań do własnych potrzeb. Nie jest w żaden sposób narzucana prędkość wykonywania ćwiczeń. Można bezproblemowo odtwarzać wiele razy ten sam materiał dźwiękowy czy też filmowy. Nie ma żadnego limitu, co do korzystania z tego typu pomocy naukowych. Z tego też powodu platforma e-learningowa jest bardziej przyjaznym i efektywnym rozwiązaniem dla osoby uczącej się za jej pomocą. Można korzystać z platformy z dowolnego miejsca na świecie.
- Czy organizują Państwo jakieś promocje?
- Tak. Co miesiąc wprowadzamy nowe promocje na kursy. W Lutym udzielamy 20 % rabatu czyli klient zyskuje 300 zł na szkolenie: opiekun w żłobku lub klubie malucha. Ten kurs trwa ustawowo 280 godzin z czego pomagamy odbyć praktyki 80 godzin w żłobku i przedszkolu. Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu ponieważ jest to przyszłościowy zawód. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.eu-college. pl,w siedzibie firmy Global Service M&A EU College bądź też pod nr tel. 74 851 30 82.
Rozmawiała Katarzyna Buchar
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: