sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Maryśka” na legalu?
2012-01-30 13:15

Gdy przewodniczący ugrupowania, które reprezentuje, miał zapalać skręta w Sejmie, ona otwierała swoje biuro w Wałbrzychu. Dlatego skorzystaliśmy z okazji, aby zapytać Halinę Szymiec - Raczyńską posłankę Ruchu Palikota i lekarza zarazem o to, czy jest za legalizacją marihuany...


- Zapalimy razem skręta?
- (śmiech) Może najpierw wyjeźdźmy z kraju...
- Jest Pani posłem, ale dzisiaj chciałbym zapytać Panią nie jako parlamentarzystkę, a lekarza, którym jest Pani z zawodu. Czy marihuana jest zdrowa czy szkodliwa? Czy powinna być zalegalizowana czy zabroniona?
- Czy jest zdrowa? To jest zioło czyli normalna roślina. Tytoń... nie pyta się mnie Pan czy jest zdrowy, a proszę zobaczyć ile osób w Polsce go pali. Alkohol.... nie pyta się mnie Pan czy jest zdrowy, a idzie Pan do sklepu i go kupuje.
- Wyczuwam zatem, że chce Pani teraz zapytać mnie dlaczego zatem nie można kupić marihuana w aptece czy sklepie....
- Marihuana nie jest twardym narkotykiem. Nie uzależnia fizycznie i psychicznie jak alkohol.
- Czyli marihuana jest mnie szkodliwa?
- Tak. Państwo wyraziło zgodę na to, żeby w sklepach był alkohol. Dlaczego nie może to być marihuana? Dobrze wiemy, że to, co jest zakazane, smakuje bardziej. Jeśli będzie normalnie dostępna znikną dilerzy.
- Nie boi się Pani, że gdyby trawka była do kupienia leganie to mówiąc kolokwialnie część osób „zwariowałaby ze szczęścia”?
- Nie. Nie chce mi się w to wierzyć. My w tej chwili nie wiemy kto pali, nie mamy nad tym żadnego nadzoru. Jeśli będzie zalegalizowana będziemy wówczas widzieć kto pali, gdzie i ile. Teraz młodzież to robi, ale po piwnicach czy toaletach w pubach. Nie mamy nad tym żadnej kontroli. Gdyby dostęp do marihuany był dostępny na pewno by się to zmieniło. Rozmawiał Rafał Pawłowski
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: