sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Dla zakochanych i młodych talentów
2012-02-15 09:53

 W najbliższym czasie warto wybrać się do Karczmy „Do Syta” na Valentines Party. Następnie ze znajomymi pobawić się przy biesiadnym stole. Osoby, które mają talent w Karczmie mogą zagościć nawet na dłużej. Co to oznacza? Wyjaśniają właściciele lokalu.
- Czy planują Państwo organizacje jakiejś zabawy Walentynkowej w Karczmie do Syta?
- Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Do wyboru będą trzy zestawy menu, które z pewnością delikatnie pobudzą podniebienia i zmysły Gości. Nastrojowa muzyka i oświetlenie idealnie dopełnią uroku tego wyjątkowego, romantycznego wieczoru. Zapraszamy również na zabawę taneczną Valentines Party


  - Jaką imprezę można i dlaczego warto zrobić w Waszej Karczmie?
- Z myślą o naszych klientach jesteśmy w stanie przygotować prawie każdą imprezę tj: uczty przy biesiadnym stole, rodzinne i okolicznościowe. Na życzenie gości przygotowujemy dania z kuchni tradycyjnej i staropolskiej. Ofertą specjalną lokalu jest organizowanie i profesjonalna obsługa imprez w domuoraz w siedzibie firmy. Wszystkie nasze dania można zjeść w zaciszu domowego ogniska. Posiadamy sale do organizowania spotkań, prezentacji, konferencji, salę projekcyjną z dużym telewizorem do oglądania najnowszych wydarzeń sportowych i kulturalnych. miłą i profesjonalną obsługę oraz smaczne i obfite posiłki przygotowywane na bieżąco.
- Oferują Państwo również start dla młodych talentów. Jak to wygląda w praktyce?
- Wspieramy młodych, ale nie tylko. Nawiążemy współpracę z tancerzami o miłej aparycji i dobrej prezencji na Święta Kalendarzowe m.in. Dzień Kobiet oraz Imprezy takie jak: przyjęcia integracyjne, wieczory panieńskie, kawalerskie, bankiety firmowe, przyjęcia urodzinowe etc., od których oczekujemy: łatwego nawiązywania kontaktu z publicznością (odwagi), umiejętności tańca i robienia show. Udostępnimy miejsce, aby osoba chcąca pokazać swój talent mogła się zaprezentować publiczności. Zapraszamy do nas. My zajmiemy się resztą! E.C.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: