sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Rivendell w nowej odsłonie
2012-01-18 11:36

Nowy właściciel Hotelu Rivendell wprowadza wiele niesamowitych zmian w swoim obiekcie. Jak przebiega przemiana oraz jak wygląda nowa oferta hotelu dowiemy się w rozmowie z dyrektor zarządzającą - Moniką Szymanowską.

- Czym wyróżnia się Hotel Rivendell na tle innych hoteli?

- Posiadamy ofertę zarówno dla klienta biznesowego jak i pragnącego spędzić urlop w niezwykłym miejscu. Ekskluzywne wnętrza i szeroka oferta usług pozwala nam zrealizować pobyty dla najbardziej wymagających Gości. Szczególną uwagę poświęcamy dzieciom, zapewniając im rozrywkę podczas pobytu. Hotel Rivendell, znajduje się przy głów Domu Zdrojowego w Szczawnie Zdroju, naprzeciw Teatru, Pijalni Wód Mineralnych i Hali Spacerowej. Lokalizacja hotelu i jego atrakcyjność zobowiązuje. Dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby było to miejsce niezwykłe. Rozpoczęliśmy od szkolenia personelu i wprowadzenia nowinek poprawiających komfort. Chcemy, aby w ciągu dwóch lat był to najbardziej inteligentny hotel w Sudetach.

- To ciekawe. Na czym to będzie polegać?

- Wprowadzimy wiele nowinek poprawiających wygodę klientów np. TV w pokoju będzie multimedialnym centrum sterowania. Klient będzie mógł nie tylko zmienić temperaturę, oświetlenie, ale również zamówić danie z restauracji i wysłać maila. Zapraszam w czerwcu, wtedy to oddamy do użytku pierwszych osiem pokoi w tej technologii.

- Dziękuję za zaproszenie na pewno skorzystam. Jaką kuchnię serwują Państwo w hotelu?

- Szef kuchni poleca kuchnię staropolską, serwuje również potrawy śródziemnomorskie i inne. -
 


Czy organizują Państwo imprezy okolicznościowe tj. przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, urodziny?
- Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne w formie uroczystych kolacji jak i bankietów.
- Czy posiadają Państwo sale konferencyjne np. na szkolenia dla firm?
- Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Oprócz podstawowych potrzeb szkoleniowych, jesteśmy w stanie zorganizować ciekawe imprezy integracyjne oraz eventy.
- Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w realizacji ciekawych planów Elżbieta Cichocka
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: