sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Wszystko w jednym miejscu
2011-12-27 09:12

W swojej ofercie mają ponad 3 tysiące produktów. Od elementów dekoratorskich do obrazów czy zegarów po różnego rodzaju figurki, wazony po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodniczych i zoologicznych. O szczegółach z Beatą Porębą rozmawia Katarzyna Markowska. - Wasz sklep to taki mały bazar na uboczu… - Tak, można go tak określić. Staraliśmy się stworzyć punkt, w którym nasi klienci będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z wielu branż, zaoszczędzając przy tym sobie żmudnych poszukiwań czy czasochłonnych wypraw do marketów czy centrów handlowych. - Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jakie prezenty proponujecie swoim klientom? - Wybór każdego prezentu jest sprawą indywidualną. To przecież kupujący najlepiej zna osobę, którą pragnie obdarować. W tym roku dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się elementy dekoratorskie do obrazów czy zegarów po różnego rodzaju figurki, wazony czy stroiki świąteczne. Niezmiennie mają swoich zwolenników również prezenty praktyczne jak np. pięknie zapakowane sztućce czy garnki i oczywiście nieodzownie - zestawy kosmetyczne. - Co jeszcze można zakupić w waszym sklepie? - Staramy się przez cały czas uaktualniać naszą ofertę wzbogacając ją o nowe artykuły. Znajdą Państwo u nas szeroki zakres niezbędnych artykułów gospodarstwa domowego, ogrodniczych i zoologicznych.


Oferujemy również upominki, artykuły dekoracyjne, kwiaty i znicze. Obecnie jest to ponad 3 tysiące pozycji towarowych. Naprawdę nie sposób wymienić wszystkiego. - A co najważniejsza bardzo tanio - W obecnych czasach klienci oczekują dobrych jakościowo towarów za przystępną cenę i my staramy się tym oczekiwaniom sprostać, dołączając przy tym miłą obsługę. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego sklepu i życzymy Wesołych Świąt.
Rozmawiała Katarzyna Markowska
ŹRÓDŁO: 30MINUT.PLWróć
dodaj komentarz | Komentarze: