sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Seks jest zdrowy
2011-10-10 09:17

Halina Szymiec- Raczyńska. Kandydat do Sejmu RP. Lider Ruchu Palikota w okręgu numer 2. Lekarz ginekolog i przedsiębiorca. Szczęśliwa mama i babcia. Właścicielka trzech psów.


- Jest Pani przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą. Dlatego ze strony praktycznej bardzo dobrze wie, jak trudno dzisiaj jest utrzymać się na rynku i spełniać kolejne, administracyjne formalności.
- Prowadzę dwie firmy. Przychodnię lekarsko-stomatologiczną i stację radiową Radio Sudety. Wiem jak trudno jest prowadzić działalność gospodarczą. W obecnych niekorzystnych dla przedsiębiorców warunkach, rozbudowana, wrogo nastawiona do przedsiębiorców administracja, która nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za podejmowane decyzje. Niekorzystne i zawikłane przepisy prawa, koncesje, licencje i zezwolenia wymagające zdobywania sympatii urzędników, to wszystko powoduje, że tracimy mnóstwo czasu i energii, którą moglibyśmy poświęcić na rozwój naszych firm.
- Z zawodu jest Pani lekarzem ginekologiem.
- Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem wiem, że pacjentki moje muszą dokonywać wy-boru między leczeniem a jedzeniem (bardzo drogie leki i niskie emerytury). Wiem, ile nastolatek zachodzi w nieplanowana ciążę z powodu braku edukacji seksualnej w szkołach i darmowej antykoncepcji. Wiele moich pacjentek boryka się z problemem nie posiadania potomstwa i nie stać ich za płacenie za in vitro. W rozmowach z pacjentkami niejednokrotnie dowiadywałam się o dokonywanych gwałtach nawet w rodzinie i uważam, że pacjentki powinny mieć prawo do decydowania o sobie. Nadal kobiety nie posiadają takich samych szans w zatrudnieniu i wynagrodzeniu jak mężczyźni.
- Co będzie Pani chciała zrobić jako posłanka naszego okręgu?
- Będąc posłem Ziemi Wałbrzyskiej będę chciała wpłynąć na rozreklamowanie walorów turystycznych, uzdrowiskowych i historycznych naszego regionu, wpłynąć na rozwój bazy hotelowo-gastronomicznej, wspierać i przyspieszać budowę Aqua Zdroju w Wałbrzychu. Ponadto będę chciała stworzyć bazę narciarstwa biegowego i zjazdowego, aby wałbrzyskie stało się miejscem odpoczynku dla Wrocławia i całej Polski, co wpłynie na rozwój miejsc pracy.
- Wymieniła Pani kompleks Aqua – Zdrój. Miejsce, w którym będą nowoczesne baseny. Słyszałem, że Pani świetnie pływa?
- Prowadzę aktywny tryb życia. W 2010 roku zajęłam 3 miejsce na mistrzostwach lekarskich w Zakopanym w stylu klasycznym kobiet na 50m. Jako lekarz chciałabym propagować aktywny styl życia wśród mieszkańców naszego regionu. To zdecydowanie poprawi kondycje zdrowotną mieszkańców i zmniejszy nakłady na leczenie.
- Kogo innego jak nie Panią powinienem zapytać czy seks również wpływa pozytywnie na nasze zdrowie...
- Seks jest wysiłkiem fizycznym i wpływa korzystnie na kondycje fizyczną. Ma zbawienny wpływ na samopoczucie i witalność. Jego regularne uprawianie poprawia ogólne zdrowie, zmniejsza dwukrotnie u mężczyzn ryzyko zawału i udaru, zachorowania na choroby prostaty, nadciśnienie, cukrzyce i depresje, zwiększa poziom testosteronu i imunoglobuliny A. Pamiętajmy, że seks stanowi doskonałą prewencję w przypadku wielu schorzeń.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: