sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Z nimi będziesz wyjątkowy i niepowtarzalny
2011-10-31 13:39

Sprostają każdemu wyzwaniu. U nich wypożyczysz lub uszyjesz sobie oryginalny, wyjątkowy i niepowtarzalny strój. Na karnawałową zabawę, urodziny czy spotkanie integracyjne. Dlaczego warto odwiedzić Vestiarius w Świdnicy? Rozmowa z właścicielem wypożyczalni strojów Markiem Kuzio. - Co wyróżnia Państwa wypożyczalnię strojów?

- Nasza wypożyczalnia wyróżnia się przede wszystkim tym, że jesteśmy dostępni dla klientów przez cały rok. Niepowtarzalność oraz oryginalność są to cechy charakteryzujące naszą działalność. Ponieważ projektujemy i szyjemy je sami z bardzo wysokiej, jakości materiałów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 


- Czy jesteście Państwo w stanie uszyć strój na specjalne zamówienie klienta?

- Nasze stroje większości odszywamy sami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać, każdemu zamówieniu gdyż w momencie, gdy nie mamy jakiegoś przebrania w naszym asortymencie, jesteśmy w stanie je uszyć na zamówienie. Z naszych usług korzystało już wiele firm jak również instytucji Państwowych. Odszywaliśmy stroje między innymi dla: starostwa powiatowego w Świdnicy, Urzędu Gminy w Marcinowicach i dla wielu innych instytucji i firm.

- Na jakie okazje można wypożyczyć u Państwa strój?

- Posiadamy szeroką gamę strojów, które były wypożyczane przez naszych klientów na wszelkiego rodzaju imprezy. Między innymi na urodzinowe, karnawałowe, tematyczne, integracyjne. Jedynym ograniczeniem będącym przy wyborze stroju jest wyobraźnia naszych klientów.

- Posiadacie Państwo również kostiumy dla małych dzieci?

- Oczywiście. Posiadamy zarówno stroje dla dorosłych jak i dla małych dzieci. Fakt, iż posiadamy pracownie krawiecką w miejscu wypożyczalni, stwarza nam możliwość dopasowania każdego przebrania oczywiście na miejscu do wzrostu oraz figury każdego naszego klienta.

- Jakie dodatkowe usługi posiadacie Państwo w swojej ofercie?

- Prócz wypożyczalni, świadczymy usługi z zakresu zarówno szycia jak i projektowania strojów dla zespołów ludowych i tanecznych, kostiumów teatralnych oraz historycznych. Nasza firma projektuje i szyje również firany, zasłony i lambrekiny, posiadamy szeroki wybór materiałów wysokiej, jakości, a nasze wzory są oryginalne i niepowtarzalne. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie z dojazdem do klienta.

-Czy można u państwa zamówić większa ilość strojów?

- Szeroka gama stroi, jaką posiadamy umożliwia wypożyczanie strojów danej tematyki w większej ilości. Jeżeli klienci zamówią dużą ilość kostiumów bądź też wypożyczą strój na długi termin jesteśmy w stanie udzielić atrakcyjnego rabatu.

Rozmawiała
Katarzyna Buchar

źródło: 30minut

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: