sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz z wizytą w Wałbrzychu
2011-07-25 10:20

Prezydent Wrocławia i człowiek sukcesu, czyli Rafał Dutkiewicz, był z wizytą w Wałbrzychu. Już podczas jesiennej kampanii wspierał kandydata na prezydenta Wałbrzycha, Patryka Wilda. Wcześniej promował tu swoje stowarzyszenie, Dolny Śląsk XXI. Popierając Patryka Wilda, zapowiada zbliżenie Wrocławia z Wałbrzychem. O szczegóły tego planu Rafała Dutkiewicza zapytała Barbara Szeligowska.

- Na jakiej płaszczyźnie może się toczyć współpraca obu dużych miast Dolnego Śląska?
- Wspólnie z Patrykiem Wildem uważamy, że mogłoby to być kilka obszarów. Zbliżenie obu miast powinno nastąpić na przykład dzięki poprawie infrastruktury kolejowej. Wrocław będzie gospodarzem paru prestiżowych wydarzeń, EURO 2012, Europejska Stolica Kultury. Niektóre z imprez można prezentować wałbrzyszanom w ich mieście. Do wykorzystania jest potencjał naukowy Wrocławia, zwłaszcza w dziedzinie wykorzystania naturalnych zasobów Wałbrzycha. I wreszcie współpraca kulturalna, wzajemna wymiana osiągnięć placówek obu miasta.


- Czy na tej współpracy skorzystałby także Wrocław?
- Widzę przyszłość we wzajemnym przemieszczaniu się mieszkańców obu miasta, na przykład w poszukiwaniu pracy lub rozrywki. W Wałbrzychu drzemie ogromny potencjał, trzeba tylko umieć go wykorzystać. Będzie to możliwe, jeśli będą tego chcieli liderzy, chętni do współdziałania. Wałbrzych mógłby się stać zapleczem rekreacyjnym dla Wrocławia, jeśli zadbałoby się o infrastrukturę. Strefa ekonomiczna, to szansa na realizację dużych projektów.

- Jak Pan ocenia dotychczasową kampanię wyborczą w Wałbrzychu?
- Nie śledzę jej codziennie, ale uważam, że nie jest nadmiernie dynamiczna. W każdym razie dałem na mszę, aby mieszkańcy Wałbrzycha poszli do wyborów, bo to jest w tym momencie najważniejsze. Chciałbym, aby wałbrzyszanie zauważyli, że gdyby nie Patryk Wild, nie zacząłby się tutaj proces odnowy. O innych kandydatach nie chciałbym się wypowiadać, ale za Patryka Wilda mogę ręczyć.

- Jakie są, Pana zdaniem największe zalety Wałbrzycha?
- Myślę, że dużym sukcesem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Teatr Dramatyczny, znany w kraju i poza jego granicami. Wałbrzyszanie. Czuję tu dobre fluidy.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: