sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Zimowe grillowanie
2014-02-20 11:25

Każdy z nas tęskni za wiosną, latem, ciepłem i grillowaniem na świeżym powietrzu. Jeżeli chcemy choć przez chwilę poczuć smak grillowanych potraw zapraszamy do Pawilonu „ Grill i lody u Henia”, w którym możemy posmakować potraw przygotowanych przez właściciela Henryka Skotnickiego.
- Jakie dania z grilla możemy spróbować w pawilonie u Henia?


- Z grilla polecamy między innymi kiełbaski, karkówkę, kaszankę, krupniok, kiszkę ziemniaczaną czy szaszłyki. Do tych dań można zamówić doskonałe sosy takie jak np. andaluzyjski, arabski, bazyliowy lub meksykański, Dodatkowo polecamy frytki lub świeże pieczywo. W ofercie mamy też hot dogi z dodatkami, skrzydełka drobiowe, kurczaki z rożna, piwo czeskie z rollbaru albo butelkowe oraz inne napoje.
- Czy serwują Państwo również zdrową żywność dla osób będących na diecie np. sałatki?
- Tak, serwujemy doskonałe, świeże sałatki i surówki.
- W zimne dni każdy chce się rozgrzać. Można u Państwa zamówić np. kawę, herbatę lub inne napoje?
- Oczywiście z napojów gorących polecamy kawę i herbatę. Można się rozgrzać w ogródku zabudowanym namiotem, w którym poustawialiśmy stoliki z krzesłami, aby każdy z naszych klientów mógł się swobodnie rozgościć i spróbować naszych potraw.
- Czy w Pawilonie u Henia można zamówić potrawy na wynos?
- Potrawy na wynos oczywiście tak. Pakujemy je w styropianowe pojemniki, aby długo były ciepłe. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji nas poznać, jak również tych, którym w ubiegłym roku smakowały nasze lody, szejki czy gofry. Pawilon został dostosowany do całorocznej działalności gastronomicznej. Zapraszamy i życzymy smacznego!
Dziękuję za rozmowę Elżbieta Cichocka
Źródło: 30minut

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: