sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Tam się ma lwi apetyt
2012-01-18 11:35

W tym roku również zaskoczą. Zmianą menu oraz uruchomienie sali, która pozwoli obsłużyć nawet 250 osób. Bez względu na to gdzie by się znajdowali Klienci będą do nich przychodzić. Dlaczego? Bo właściciele restauracji Pod lwami podchodzą do każdego gościa indywidualnie. Rozmowa z właścicielką restauracji Iwoną Huszczo.

 - Jakie zmiany czekają na Klientów w tym roku?

- W 2012 roku planujemy bardzo dużo zmian. Już w styczniu otwieramy kolejną salę - weselno- bankietową. Będzie ona z pewnością zaspokajała potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości. Wyróżnia się m.in. tym, że działa zupełnie niezależnie od restauracji. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba mamy możliwość jej połączenia. To pozwoli nam na obsługę imprez weselnych jak i firmowych nawet dla 250 osób. Sala będzie klimatyzowana, co jest bardzo istotne zwłaszcza w miesiącach letnich. Dzięki temu, że jesteśmy właścicielami całej kamienicy, która ma około 320 lat skupiamy się teraz na tchnięciu w niej dawnej świetności. Będziemy również inwestować w otworzenie również części hotelowej. Pozwoli to nam kompleksowo obsłużyć wszystkich naszych Klientów. W tym roku zmieniamy również menu…

- Jakie nowości kulinarne pojawią się zatem w karcie?

- Na pewno będzie dużo zmian. Niektóre dania zostaną zlikwidowane. Zostaną zastąpione nowymi. Również podawanie ich będzie całkowicie inne. Zapraszamy wszystkich naszych stałych jak i nowych klientów do naszej restauracji. Proszę przyjść i przekonać się osobiście.

- Ma Pani bardzo duże doświadczenie w branży. To chyba ułatwia zaspokojenie potrzeb każdego Klienta?.

- Restauracjami zajmuje się od 15 lat. Jestem dumna, iż otworzyłam ich już wiele i że cieszyły się dużą popularnością. Obserwując moich Klientów kolejną restaurację ulepszałam o te elementy, których brakowało w poprzedniej. Prowadzenie restauracji stanowi dużą cześć mojego życia. Inwestuje w coś, co mam nadzieję będzie pozytywnie odbierane przez moich Gości. Do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie. Mam dużo stałych klientów, którzy odwiedzali moje poszczególne restauracje, a teraz są ze mną Pod lwami. Dużo z nimi rozmawiam. Dzięki temu darzą mnie dużym zaufaniem, a ja wiem czego oczekują. Dowodem na to jest fakt, że już w grudniu miałam rezerwacje sali, której jeszcze nikt nie widział. Otwarta będzie bowiem dopiero teraz. To motywuje mnie do dalszego działania. Serdecznie zapraszamy 11 lutego na tematyczny bal przebierańców ”Bajka”. Będzie to bal z pełnym ciekawym menu. Koszt balu wynosić będzie 100 zł od osoby. Więcej informacji na stronie www.podlwami.pl. Zapraszamy i gwarantujemy świetną zabawę.

Rozmawiała Katarzyna Buchar
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: