sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Bartłomiej Wolski z Ruchu Palikota
2011-08-23 14:44

Bartłomiej Wolski zdecydował się na start w wyborach do Sejmu RP. Ale nie interesowało go żadne ze znanych ugrupowań. Postawił na Ruch Palikota. Skąd taki wybór? O to kandydata do parlamentu zapytała Barbara Szeligowska.

- Jest Pan dobrze prosperującym przedsiębiorcą. Po co Panu polityka?
- Właśnie dlatego, że osiągnąłem pewien pułap materialny, zainteresowałem się czynnym udziałem w polityce. Wcześniej o tym nie myślałem, ale kiedy poznałem program Ruchu Palikota, postanowiłem spróbować.


- Czemu akurat w Ruchu Palikota?
- Ta organizacja zachęciła mnie świeżością. Nie ma w niej ludzi związanych z polityką, takich którzy zmieniali ugrupowania jak rękawiczki. My jesteśmy nowi. Nie zasiadaliśmy w samorządach, prowadzimy własną działalność, umiemy zarabiać pieniądze, nie będziemy wyciągać ręki po publiczne środki.

- Nie obawia się Pan braku doświadczenia?
- Myślę, że to może się stać naszym atutem. Nie jesteśmy spaczeni polityką. Uważam, że główną naszą bolączką jest to, że ludzie, którzy ponad 20 lat zajmują się polityką, nauczyli się z tej polityki żyć. Czy robią coś dobrze, czy źle - nie ma to większego znaczenia. A my nie chcemy państwowych pieniędzy, bo mamy swoje.

- Będziecie się starać o miejsca w senacie?
- Do senatu nie startujemy, bo uważamy, że należałoby go zlikwidować. To zbędny twór, zupełnie bez znaczenia.

- Jeśli znajdziecie się w Sejmie, o co w pierwszej kolejności będziecie walczyć?
- O wprowadzenie mądrego programu oszczędnościowego. Teraz szuka się oszczędności tam, gdzie ich nie ma. A wystarczy wycofać wojsko z Afganistanu, i już mamy 2 mld zł. Albo zrezygnować z finansowania Kościoła. Kolejne 2 mld zł. Podatki powinny kształtować się na poziomie 18 procent. Wielokrotnie sprawdzono, że obniżenie podatków, to zwiększone wpływy do budżetu państwa.

Dziękuję za rozmowę.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: