sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Aneta Perwejnis Miss Polonia 2011 Regionu Wałbrzyskiego
2011-06-13 10:08

Trzynastka okazała się dla niej szczęśliwa. Taki właśnie numer nosiła na wybiegu Aneta Perwejnis, która otrzymała koronę Miss Polonia 2011 Regionu Wałbrzyskiego. Jak do tego doszło i czy jest gotowa do dalszej walki? O to najpiękniejszą dziewczynę w regionie zapytała Barbara Szeligowska.

- Na początek pytanie z gatunku standardowych. Jak to się stało, że wzięła Pani udział w konkursie? Były namowy ze strony innych osób, czy to Pani decyzja?
- Nikt mnie nie namawiał, sama postanowiłam spróbować swoich sił. Już w ubiegłym roku chciałam się zgłosić na casting, ale coś mi przeszkodziło. Zrobiłam to z wielkim zapałem i z przyjemnością w tym roku, i bardzo się z tego cieszę.


- Jak przebiegały eliminacje? Czy to był duży stres?
- To było przede wszystkim mnóstwo nauki i przygotowań. Na scenę nie można tak sobie wejść, bez wcześniejszego treningu, bez wiedzy, jak to powinno wyglądać. Trzeba umieć się zaprezentować, umiejętnie wydobyć swoje walory. A przy tym jest to widowisko, w którym bierze udział kilkanaście dziewcząt. Musimy być zgrane, to trzeba wyćwiczyć, żeby osiągnąć odpowiedni efekt. Nie jest to łatwe, ale myślę że końcowy efekt był zadowalający.

- Czy stosuje Pani jakieś szczególne metody dbania o urodę?
- Zawsze starałam się to robić, chociaż bez przesady. Na szczęście nie mam problemów z sylwetką. Myślę że w dobrym utrzymaniu równowagi duchowej i fizycznej, najbardziej pomaga mi uprawianie jogi. A poza tym dbam o siebie tak, jak każda kobieta: fryzjer, trochę kosmetyków, kremy pielęgnacyjne. Ale nie robię niczego szczególnego.

- Jak będą wyglądały przygotowania do dolnośląskiego etapu wyborów Miss Polonia?
- Od 21 czerwca będziemy miały zgrupowanie w Szczawnie Zdroju. To będzie czas ćwiczeń i treningów przed finałem wojewódzkim, który jest zaplanowany na 25 czerwca w Świebodzicach. Mój plan jest taki, aby dać z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej i przejść do następnego etapu.

- Co Pani robiła, zanim została Pani Miss Polonia 2011 Regionu Wałbrzyskiego?
- Przede wszystkim jestem studentką czwartego roku filologii angielskiej i ukończenie studiów w terminie jest w tej chwili dla mnie najważniejsze. Pracuję też w firmie windykacyjnej jako doradca klienta.

- Jeśli zdobędzie Pani tytuł Miss Polonia 2011, to oznacza sporo obowiązków. Jest Pani na to przygotowana?
- Na razie o tym nie myślę. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, to zrobię wszystko, żeby z obowiązków Miss wywiązać się jak należy.

- Reprezentuje Pani Wałbrzych, przez który przetacza się teraz afera wyborcza. Odczuwa Pani dyskomfort z tego powodu?
- Mimo tej niekorzystnej atmosfery, zawsze staram się ukazać dobre strony Wałbrzycha. Ich jest bardzo dużo, tylko wymagają odkrywania.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: