sowie

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-12 20:12

Ostatni komentarz: cóż to się dzieje na Twojej stronie , Michale? skąd tyle jadu w ludziach? wywiad, jak wywiad- ani dobry, ani zły, ot, taka niezobowiązująca lektura. a tu... 4LO zazdrości 1 LO, zresztą każdy każdemu zazdrości i obsypuje się wyzwiskami. normalnie wstyd :(
dodany: 2009.04.17 19:55:50
przez: j.o.
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-30 21:45

Ostatni komentarz: robic dzialac dla nas mlodych!! cos sie musi dziac
dodany: 2009.03.31 09:45:04
przez: zen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-26 20:04

Ostatni komentarz: Tzn. Czwarte to ma ekipę. Zjadło mi wyraz.
dodany: 2009.02.27 14:16:45
przez: Mosze
czytaj więcej
Serce Agnieszki Wieszczek wybrało
2009-04-10 12:33

Serce Agnieszki Wieszczek, brązowej medalistki w zapasach z Pekinu, dokonało wyboru i wskazało na Arka Kordusa, także zapaśnika.


Od kiedy jesteście parą?
- Wcześniej widywaliśmy się na obozach i zgrupowaniach, ale na dobre „zaiskrzyło” między nami przed Pekinem. Połączyło nas uprawianie jednej dyscypliny i w ogóle sportowe zainteresowania. Arek jest zapaśnikiem Grunwaldu Poznań w stylu wolnym, mistrzem Polski. Wcześniej też był mistrzem kraju, ale…w kajakach. Bardzo miło wspominamy niedawny pobyt w Igls koło Innsbrucku w Austrii, gdzie szusowaliśmy po lodowcu. Narciarskie zjazdy to piękna i emocjonująca przygoda.

Jak często się spotykacie?
- Kiedy tylko nadarzy się sposobność, również w Wałbrzychu. Chcielibyśmy częściej, ale nie pozwalają na to kolejne zgrupowania, jak ostatnie w Spale i Cetniewie. Teraz jestem w trakcie przygotowań do mistrzostw Europy w Wilnie i Arek kategorycznie kazał mi skoncentrować się tylko na treningach.

Co otrzymałaś od niego w Dniu Kobiet?
- Byliśmy wtedy w Klippan, w Szwecji, na zawodach (przegrałam na nich z Amerykanką i zajęłam dopiero piąte miejsce, co mnie jeszcze bardziej zmobilizowało przed wyjazdem na Litwę). Arek kupił mi ogromny bukiet kwiatów. Oczywiście, było też wiele buziaków.

- Oboje jesteście zmotoryzowani?
Tak. Moje auto, to KIA, a Arka – Hyundai.

Jakim człowiekiem jest twój partner?
- Jesteśmy spod jednego znaku zodiaku – Barana. Ja obchodzę urodziny 22 marca, a Arek 24 tego miesiąca, więc zaplanowaliśmy wspólną uroczystość na 23. Oboje jesteśmy optymistami otwartymi na świat, żywiołowymi, a nawet trochę szalonymi i dobrze nam z tym.

Kiedy ślubny kobierzec?
- Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Na razie na pierwszym miejscu po uczuciu jest sport.

Rozmawiał Andrzej Basiński / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: